DNKA uzņemta Latvijas Darba devēju konfederācijā

Šonedēļ notikušajā Latvijas Darba devēju konfederācijas (turpmāk – LDDK) padomes sēdē par organizācijas biedru kļuvusi Drošības nozares kompāniju asociācija (DNKA).

“Drošības Nozares Kompāniju Asociācijas viens no primārajiem mērķiem ir izvērsta sadarbība ar valsts iestādēm ar mērķi sakārtot apsardzes nozares tirgu un nodrošināt tajā godīgu un taisnīgu konkurenci. Tā kā LDDK ir viens no valdības sociālajiem partneriem, uzskatām, ka produktīva dalība un darbība šajā darba devēju organizācijā ir fundamentāli svarīga DNKA ilgtermiņa mērķu sasniegšanai,” uzsvēra Arnis Marcinkēvičs, DNKA valdes priekšsēdētājs.

Uzziņai par Drošības Nozares Kompāniju Asociāciju

Drošības Nozares Kompāniju Asociācija dibināta šī gada 25.jūnijā un tās galvenais mērķis ir sekmēt ilgtspējīgas apsardzes nozares attīstību, kas balstās uz godīgu un taisnīgu konkurenci, kā arī spēkā esošo normatīvo aktu ievērošanu. Organizācijas dibinātāji ir vadošie apsardzes nozares uzņēmumi AS “G4S Latvia” un SIA “Grifs AG”.

Par LDDK

LDDK ir lielākā darba devējus pārstāvošāorganizācija Latvijā, kura pārstāv 63 Latvijas tautsaimniecībā ievērojamas nozaru un reģionālās asociācijas un federācijas, kas kopumā apvieno vairāk kā 5000 uzņēmumus, kā arī nozaru līderus – atsevišķus uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieki. Kopumā LDDK biedri Latvijā nodarbina 41% darba ņēmēju.  LDDK arī ir valdības sociālais partneris.

Plašākai informācijai:

Arnis Marcinkēvičs,
Drošības Nozares Kompāniju Asociācijas vadītājs
E-pasts: arnis@dnka.lv
Mob.telefons: 29473547
www.dnka.lv